Site Yönetim Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

Site Yönetim Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

 • Kategori: Genel
 • Yorum Yok

Gelişen toplu konutlar ve sayılarında yaşanan artış bazı işleyişlerin daha da profesyonel şekilde yapılmasını zorunlu hale getirmeye başlıyor. Site yönetimi de bu alanların başında geliyor. Çok katlı apartman veya blokları olan siteler başta olmak üzere toplu ve ortak kullanıma ait olan alanların yönetimi seçilen yöneticiler tarafından zorla ve kurallara uygun olmadan yapıldığından verim alınamıyor.

Firma olarak ihtiyacınız olan tüm profesyonel site yönetim hizmetlerini veriyorlar. Verdikleri hizmetler sayesinde işleyişle, mevzuat veya yasal gereklilik konuları başta olacak şekilde sayısız fayda sağlamayı amaçlıyorlar. Hizmetler alanların daha düzgün ve işleyişe uygun şekilde ve yöneticilerin üzerinden sorumluluk alarak yapılıyor. Bu sayede zorunluluk olmaktan ve sorumluluğun istenmeyerek alınmasından da vazgeçiliyor.

Neden Site Yönetim Hizmeti Almalısınız?

Sitelerin büyüklüğüne göre değişmekle birlikte fazlasıyla ihtiyaç ve eksiklikleri olabiliyor. Firma olarak ihtiyaçlarınızın belirlenmesine ve eksik konuların giderilmesine odaklanıyorlar. İnsanların aldıkları hizmetlerin daha iyi ve yönetimsel açıdan hukuki düzleme oturtulmuş olması noktasında eksiksiz çalışıyorlar. Sorunların giderilmesi ve uygun şekilde takip edilmesi için de aynı şekilde yardımcı oluyorlar. Yaşayan insanların sayısının giderek daha da arttığı sitelerde insanların bu kadar insan sorumluluğunu hiç bir şey bilmeden alması ve eksik şekilde yerine getirmesinin de önüne geçmiş oluyorlar.

Site Yönetimi Sadece Temizlik Hizmeti Mi Demektir?

Birçok kişi sitelerde verilen site yönetimi hizmetini sadece temizlik zannedebilir. Çünkü dışarıdan bakıldığında en sık görülen destek alanı temizlik veya güvenlik olur. Ama bunun dışında fazlasıyla geniş kapsamlı şekilde iş yapmaya çalışıyorlar.

Çünkü birçok açıdan yönetimsel destek sunuyorlar:

 • Personellerin gerekli şekilde dağıtılmasını yapıyorlar,
 • Toplantıların düzenlenmesi ve bilgilendirilmesi sağlanıyor,
 • Temizlik ve güvenlik için destek olunuyor,
 • Yasal süreçlerin takip edilmesi, yıllık zorunlu raporların hazırlanması işlemlerini yapıyorlar,
 • Kayıtların tutulması veya deftere geçirilmesi,
 • Personellerin maaşlarını ödüyorlar,
 • Bütçe ve gelir-gider düzenlemeleri yapılıyor,
 • Site borçları ve sakinlerin ödemeleri gereken miktarların takibini yapıyorlar,
 • Talep ve isteklerin değerlendirilmesi,
 • Onarım veya bakım konusunda yardımcı oluyorlar,
 • Bahçe düzenlemeleri ve ortak alandan alınan verimin artırılmasını amaçlıyorlar.

Görüldüğü üzere firma olarak verdikleri hizmet sadece görünen temizlik veya bakım gibi işlemlerden oldukça fazlasıdır. Profesyonel şekilde gereken adımların atılmasında yanınızda olarak avantajlı konuma geçmenize neden oluyorlar.

Avantajlı Mıdır?

Site yöneticileri bahsedilen işlerin tamamıyla alakalı bilgi, hukuki tecrübe veya bütçeleme desteği almadan zorlanır. Bunun olması ise gereksiz şekilde gerilme ve sorumlulukların eksik yerine getirilmesi anlamlarına gelir. Böyle olmaması için uzun yıllara dayanan gayrimenkul, konut, site ve yönetimsel tecrübelerinden yararlandırıyorlar. Gözle görülür hizmet farkı oluşturuyorlar.

Maliyetli Bir İşlem Midir?

Aldığınız hizmete karşılık makul rakamlar talep ediyorlar. Verilen bedel site içinde bölündüğünden dolayı maliyet olarak da düşük hale geliyor. Yararlanmanız için iletişime geçmenizi talep ediyorlar.

Paylaş :

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2020 İşimiz Gayrimenkul | Tüm hakları saklıdır.