Kurumsal

Kurumsali̇şimiz gayrimenkul, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme vizyonuyla istikrarlı bir büyüme göstererek emlak dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

i̇şimiz gayrimenkul bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

i̇şimiz gayrimenkul, tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, malzeme ve işçilik açısından kalitesi belgelenmiş, projelerini zamanında tamamlamayı politika olarak benimseyen firmalar ile işbirliği yapmaktadır.

vizyon

vizyonumuz; kendine güvenen, tecrübesi ile müşterilerinin güvenini kazanan, hizmet sunduğu bölgelerde kaliteli yaşam alanı oluşmasına önem veren, çalışanlarının firması ile gurur duyduğu bölgenin en güçlü markası olmaktır.

misyon

misyonumuz: gücünü müşterilerinin kendisine duyduğu güvenden alan, kalite ve kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve tatminkar cevap verebilen, değişime ve gelişime açık, teknolojisini daima yenileyen, mutlak müşteri memnuniyeti ile yol alan sektöründe öncü olma yolunda ilerlemektir.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2020 İşimiz Gayrimenkul | Tüm hakları saklıdır.